KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303239
nr 1430 3239
Inez Leander
(1878-1969), Sverige
Oljemålning, Motiv från Söder. Signerad. Olja på pannå, 29x36 cm, 37x45
Inez Leander, svensk målare och grafiker född 1878, död 1969.
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:24:28
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Inez Leander
Läs mer om Inez Leander